Op Strand Oog in Al vindt dit jaar voor het eerst een festival plaats op Bevijdingsdag. Met ‘Fluff Disco Vrijheidsfestival’ is er voor het eerst een alternatief voor het jaarlijkse Bevrijdingsfestival in Transwijk.
Tijdens dit festival kan je met ‘je voetjes in het zand dansen op fijne deuntjes, daggeren, schuren en glijden tot je erbij neervalt’, zo laat de organisatie weten. Er zijn twee podia waar onder andere DIO, Fiesta Macumba Soundsystem, Tim Senders, De Danshal – Phalerieau & Alainde Lon en Def Rhymz op zullen treden.
Fluff Disco staat al enkele jaren bekend om hun kleurrijke feesten in Utrecht en Amsterdam. Dresscodes, thema-partys, gekke acts, confetti, schuren, daggeren en polonaises. Na vele avonden in HAL16, Club Nyx, EKKO en TivoliVredenburg acht de organisatie de tijd rijp voor een feest in de buitenlucht.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.