Wereldberoemd Thunderdome komt in december terug naar de Jaarbeurs in Utrecht Wereldberoemd Thunderdome komt in december terug naar de Jaarbeurs in Utrecht

Wereldberoemd Thunderdome komt in december terug naar de Jaarbeurs in Utrecht

Wereldberoemd Thunderdome komt in december terug naar de Jaarbeurs in Utrecht
Thunderdome, Foto: Robert Oosterbroek
Het wereldberoemde Thunderdome keert dit jaar nog terug naar Utrecht. Op 11 december kunnen tienduizenden liefhebbers van hardcore terecht in de hallen van de Jaarbeurs. Als de coronamaatregelen het toelaten zal het een van de grootste feesten in Utrecht in 2021 zijn.

Het wereldberoemde Thunderdome keert dit jaar nog terug naar Utrecht. Op 11 december kunnen tienduizenden liefhebbers van hardcore terecht in de hallen van de Jaarbeurs. Als de coronamaatregelen het toelaten zal het een van de grootste feesten in Utrecht in 2021 zijn.

Het feest dat 29 jaar geleden voor het eerst georganiseerd werd in de Jaarbeurs is in die jaren uitgegroeid tot een van de bekendste hardcore-evenementen ter wereld en de bakermat van de gabbercultuur.

Het feest werd lang elk jaar georganiseerd, maar in 2012 stopte dat. Na een afwezigheid van vijf jaar was er in 2017 en 2019 weer een editie. Ook dit jaar staat het feest dus weer op de planning .

Het is nog niet bekend gemaakt wanneer de kaartverkoop start.

Gekoppelde berichten

4 Reacties

Reageren
  1. Baliekluiver

    In de fantasiewereld van de Thunderdomers bestaat corona kennelijk niet? Half december zijn we met z’n allen aan het nadenken wanneer we de lockdown, die men nu in het onderwijs en op kantoor, tijdens F1 ‘sportwedstrijden’ en festivaldemonstraties, in feestcafé’s en tijdens allerlei ongecontroleerde feestjes in studentenhuizen aan het voorbereiden is, misschien weer een beetje kunnen gaan versoepelen. Niet echt de tijd dus om een mega dancefeest te plannen. Maar waarschijnlijk heeft de organisatie de overheidscompensatie al ingeboekt bij de omzet van 2021. Dat is namelijk een risicoloos verdienmodelletje geworden in de evenementenbranche!

  2. Joey

    Al die drugs die daar wordt genomen is net zo min langdurig getest als het vaccin.
    Droevig feest voor provincialen

  3. alex

    Alsof er ook maar een 2% kans is dat dit doorgang vindt. Ongekende naïviteit.

  4. Gert

    Fantastisch dat dit geweldige evenement weer mag plaats vinden. Iedereen die hier komt is getest en gevaccineerd. Vind het weer jammer dat er vaak zoveel negativiteit gedeeld word. Thunderdome word altijd fantastisch mooi in elkaar gezet en goed georganiseerd. Kaarten zijn niet voor niets binnen 2 minuten uitverkocht op een overbelaste internet site. En dat er alleen maar drugs gebruikt word vind ik kortzichtig(ze zijn er zeker) maar ook genoeg zonder. Ik gebruik ook helemaal niets. Lekker een weekendje stoom afblazen even weg van mijn harde werk weken(eigen bedrijf).
    Hopelijk nog een een positieve draai er aan kunnen geven. 11 Dec. Kan niet wachten

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).