Aanstaande woensdag vindt Stukafest Utrecht weer plaats. In 22 kamers in en rond het centrum van Utrecht zullen er optredens zijn in allerlei disciplines, waaronder muziek, theater, literatuur en dans.
Op deze 7de editie van Stukafest Utrecht zullen onder andere Spinvis, Emil Landman, On Eva, Wim Brands, NNTWEE, Argibald, Oldenosborn en KOFFIE optreden. Het festival begint met de Stukahap in poppodium EKKO. Het is een kunstmaal waarbij bijzondere kookkunsten, muziek en beeldende kunst worden samengesmolten.
Ook de afsluiting vindt plaats in de EKKO en wel met een groot eindfeest: het Stukafeest. Er is muziek van Volumetric, Dynamic Sound System, CUT_ en Stuuloos. Kaarten voor het eindfeest worden zowel online via (www.stukafest.nl/utrecht) als aan de deur verkocht.
Ga jij er woensdag heen? Wij zijn benieuwd naar de foto’s! Stuur ze op naar redactie@duic.nl.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.