Neerlandia Hoograven in de verkoop | De Utrechtse Internet Courant Neerlandia Hoograven in de verkoop | De Utrechtse Internet Courant

Neerlandia Hoograven in de verkoop

Neerlandia Hoograven in de verkoop

Het college heeft gisteren ingestemd met het bestemmingsplan voor het voormalig Prozeeterrein in Hoograven. Dit plan maakt het mogelijk om 130 woningen, horeca en andere commerciële voorzieningen te realiseren. Op het ontwerpbestemmingsplan zijn drie zienswijzen ingediend die tot aanpassing hebben geleid. Over het bouwverkeer tijdens de werkzaamheden worden nog nadere afspraken gemaakt met de aannemer. Het bestemmingsplan wordt nog ter vaststelling aan de gemeenteraad voorgelegd.

Waar vroeger de draadnagelfabriek Neerlandia stond, komen straks tachtig woningen en vijftig appartementen. Langs de Vaartse Rijn en te midden van de jaren dertig woningen van de wijk Hooggraven verrijst binnen een aantal jaren de nieuwe woonwijk Neerlandia! Vandaag al start Lauteslager Makelaars uit Utrecht de verkoop van de eerste fase van 19 eengezinswoningen vanaf 280.000 euro. Neerlandia wordt een eigen buurtje binnen de buurt, met een terras aan het water en smalle straten tussen de mix van herenhuizen, hofwoningen, ruime maisonnettes en moderne lofts. De oude Prozee fabrieksgevel wordt verweven met moderne architectuur. De folders beloven een intieme woonwijk met eigen horecavoorziening. Als de wijk straks af is zullen de straatnaambordjes nog verwijzen naar het verleden met namen als Neerlandiakade, Draadnagelweg, Vlechtdraadhof, Puntdraadhof en IJzerdraadpad.

De verkoop- en informatiebijeenkomst vandaag op de bouwlocatie aan de Verlengde Hoogravenseweg 71 start om 16.00 uur. Lauteslager Makelaars en projectontwikkelaar Lithos bouw & ontwikkeling zullen daarbij aanwezig zijn.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).