FC Utrecht nog steeds op jacht naar plaats vier

Afbeelding

Voetbalvereniging Zwart Wit 63 uit Harderwijk, zegt u waarschijnlijk niet zo veel. Mij ook niet. Maar tegen de PEC Zwolle waren zij aanwezig. Met name een ballen jongen aan de City Site. Het bleek niet alleen een ballenjongen, maar ook een fervent supporter van FC Utrecht. In al zijn enthousiasme kreeg hij zelfs een gedeelte van de City Site mee. Maar ook de keeper van PEC Zwolle moest het ontgelden. In woord en gebaar gaf de ballenjongen zijn afkeuring aangaande het tijd rekken van Diederik Boer. Maar ook de spelers van FC Utrecht kregen tips en adviezen. Het was een vermakelijk schouwspel gedurende 90 minuten. Net zo vermakelijk als de wedstrijd FC Utrecht - PEC Zwolle.

Ondanks de loodzware periode die FC Utrecht meemaakt, oogt het team fris en fit. Ook het veldspel ziet er prima uit. Mocht het scorend vermogen ook nog eens scherper en doeltreffender gaan worden, dan gaan we nog wat beleven onder JP De Jong. Zij die scepsis hadden aangaande De Jong, is de mond gesnoerd! Dat geldt ook de criticasters van Mark van de Maarel. Hij speelde zijn tweehonderdste wedstrijd voor FC Utrecht. Verzaakt nooit en heeft altijd 100 procent inzet. Proficiat. De tweede helft mocht je een aandringend PEC Zwolle verwachten. Zij dienden immers een 2-0 achterstand weg te werken. Maar het team van John van het Schip peinsde er niet over. Ook Saymak kon zijn stempel niet drukken. PEC Zwolle kreeg wel wat kansjes, maar David Jensen deed zijn plicht. Extra aandacht ging uit naar Philippe Sandler. Het toptalent van PEC Zwolle. Blijft er een om in de gaten te houden. Bij FC Utrecht komt ook Klich nadrukkelijk in beeld. Een prima speler. Langzaam maar zeker komen ook de geblesseerde spelers terug. En dat zijn niet de minste. De concurrentie zal nog meer toenemen.

Aanstaande zondag de lunchwedstrijd in Kerkrade tegen het spartelende Roda JC. Met een aanvang van 12.30 uur. Hoe verzinnen ze het. Veel supporters van FC Utrecht zal dat niet op de been brengen. Zeker gezien de prijs die betaald moet worden voor de busreis. Voor ruim 38 Euro mag je instappen! Met name de jongere fans zullen deze wedstrijd helaas aan zich voorbij moeten laten gaan. Triest blijft maar weer dat er door de geledingen niets aan is gedaan om de prijs te drukken. Ik heb niet het idee dat men voornemens is daar ook maar enige verandering in aan te brengen. Het is te hopen dat FC Utrecht, Roda JC nog dieper in de kelder van de ranglijst doet belanden. Degradatie is dan nog dichter bij voor Roda JC. Het scheelt tevens ruim 400 kilometer op een vroege zondagochtend!