Een ondernemer die een groot fastfoodrestaurant met drive-in aan de Hindersteinlaan in Vleuten wilde beginnen ziet zijn plannen in het water vallen. De Utrechtse gemeenteraad heeft besloten een wijziging in het bestemmingsplan door te voeren waardoor er geen plek meer is voor het restaurant.
Groot fastfoodrestaurant niet welkom in Máximapark Vleuten

Het restaurant zou in het Máximapark ten zuiden van de Hindersteinlaan moeten komen vlakbij fietspad Het Lint. “Dorpskern Vleuten moet leefbaar blijven en kinderen moeten veilig kunnen skaten en fietsen langs Het Lint. Het CDA wil daarom verkeerschaos vanwege een drive-in koste wat kost voorkomen”, zegt Jantine Zwinkels van het CDA.
Naast het CDA waren veel andere partijen tegen de komst van het restaurant. Alleen de VVD en Stadsbelang hadden geen bezwaar.



