Het Nederlands elftal speelt in juni drie groepswedstrijden tijdens het WK voetbal 2026. Het toernooi begint op 11 juni en Oranje komt op 14 juni voor het eerst in actie tegen Japan. Door het tijdsverschil met gastland Mexico worden de wedstrijden op afwijkende tijdstippen gespeeld, maar in verschillende Utrechtse cafés kunnen supporters de duels live volgen.
Bij deze cafés in Utrecht kijk je het WK voetbal 2026

Wie geen entree wil betalen en alleen consumpties afrekent, kan onder meer terecht bij Hofman, Bar Pakhuis, Strand Oog in Al, Café-restaurant Lombok, Camping Ganspoort, Feestcafé De Vrienden en Café De Kneus.
De groepswedstrijden van Nederland zijn:
-
14 juni, 22.00 uur: Nederland - Japan
-
20 juni, 19.00 uur: Nederland - Zweden
-
26 juni, 01.00 uur: Nederland - Tunesië
Supporters die verzekerd willen zijn van een plek kunnen een kaartje kopen bij TivoliVredenburg of De Ping Pong Club. Beide locaties vragen vijf euro entree.
Wie naast de wedstrijden van Oranje ook andere WK-duels wil volgen, kan bijvoorbeeld terecht bij Mick O’Connells, Kloek Utrecht, Café Domkop, Champions Sportsbar & Grill en Poolcafé Hart van Utrecht. Deze horecazaken zenden gedurende het toernooi meerdere wedstrijden uit.
Arrangementen met onbeperkt drinken
Verschillende horecazaken bieden speciale WK-arrangementen aan. Zo verkoopt Café De Potdeksel voor 60 euro een ticket inclusief onbeperkt drinken van een uur voor de wedstrijd tot en met een uur na afloop.
Bij Café Ledig Erf en Eetcafé De Poort is voor de wedstrijd tegen Tunesië een arrangement van 50 euro verkrijgbaar. Bezoekers krijgen daarbij onbeperkt drankjes en een broodje tijdens de wedstrijd.



