Sinds het begin van deze week heeft DUIC een nieuwe website. Niet alleen het uiterlijk is vernieuwd, ook het systeem achter de schermen is volledig vervangen. Daardoor kunnen we het Utrechtse nieuws overzichtelijker presenteren en werkt onder meer de zoekfunctie beter. Maar, zoals bij iedere grote stap vooruit, gaat ook deze vernieuwing gepaard met enkele kleine opstartproblemen.
DUIC lanceert nieuwe website; overzichtelijker, betere zoekfunctie en kleine opstartproblemen

Op het eerste gezicht lijkt er misschien niet veel veranderd op de website, maar dat is zeker niet het geval. Het hele systeem is vernieuwd, waardoor het onder andere eenvoudiger is om oude berichten terug te vinden. Ook is het nu makkelijker om door de tijd heen te scrollen.
Zoals eerder vermeld, zijn er nog enkele opstartproblemen. Zo moeten een aantal foto’s nog worden overgezet naar het nieuwe systeem. Hierdoor wordt op sommige plekken tijdelijk een DUIC-logo weergegeven in plaats van de juiste afbeelding. Ook zijn sommige foto’s onscherp doordat de resolutie laag is.
Reacties
Daarnaast functioneren nog niet alle snelkoppelingen naar behoren. Het kan daardoor voorkomen dat bij het openen van een artikel een foutmelding verschijnt. Sommige snelkoppelingen binnen artikelen verwijzen bovendien nog niet naar de juiste pagina’s.
We hopen dat onze lezers veel voordeel zullen hebben van de vernieuwde website. Mochten jullie ergens tegen problemen of onjuistheden aanlopen, dan horen wij dat graag. Opmerkingen en correcties kunnen gemaild worden naar redactie@duic.nl . Voor nu wensen we jullie veel leesplezier!



