Vanwege werkzaamheden rijden er volgende week minder treinen tussen Utrecht en Amsterdam. Reizigers moeten volgens NS rekening houden met extra drukte en langere reistijd.
Volgende week minder treinen tussen Utrecht en Amsterdam

ProRail werkt van maandag 18 mei tot en met maandag 25 mei aan het spoor tussen Utrecht en Amsterdam. Dat is nodig omdat er op dit traject regelmatig verzakkingen zijn. Ook worden er 75 seinen vervangen en wordt er onderhoud uitgevoerd aan wissels.
Dit heeft invloed op het treinverkeer. Zo rijden er in deze periode nog vier intercity’s per uur tussen Utrecht en Amsterdam en deze kunnen volgens NS drukker zijn dan normaal. “Ook tussen Utrecht Centraal en Arnhem, en tussen Amsterdam Centraal en Alkmaar rijden minder Intercity’s”, aldus de vervoersorganisatie.
Ook rijden er vanwege de werkzaamheden geen sprinters tussen Breukelen en Amsterdam. In plaats daarvan zet NS bussen in. “De stopbussen stoppen op alle tussengelegen stations.”
Harry Styles
In de periode van de werkzaamheden is in de Johan Cruijff ArenA een concert van de Britse artiest Harry Styles. Bezoekers van dit concert worden aangeraden niet met de trein te reizen.



