De boyband MainStreet was in Utrecht voor een signeersessie en dat was te merken. Honderden meisjes stonden uren in de rij te wachten om de band te kunnen zien. Sommige fans waren al vanaf zes uur ’s ochtends in Hoog Catharijne aan het wachten om een foto, handtekening en een knuffel te mogen ontvangen van de vier populaire bandleden.
De uitgelaten fans keken allemaal reikhalzend uit naar Nils Käller, Daan Zwierink, Owen Playfair en Rein van Duivenboden die geduldig met alle meiden op de foto gingen. “Het maakt mij niet uit hoe lang ik moet wachten, want ze kunnen zo mooi zingen”, aldus een jong meisje dat al twee uur in de rij stond. “En ze zijn zo knap!”
MainStreet is een boyband die bekendheid kreeg door hun deelname aan het Nationaal Junior Songfestival. De EHBO was wel aanwezig bij de sessie, maar hoefde niet in actie te komen.
https://youtu.be/C6gFkINV2ks