Rij van een uur bij coronatestlocatie Utrecht voor toegang clubs, discotheken en andere activiteiten

Afbeelding

Dit weekend mogen clubs, podia en discotheken weer volop open met testen voor toegang. De Utrechtse testlocatie nabij zwembad Den Hommel kan de drukte maar moeilijk aan waardoor de wachttijd ter plekke oploopt tot een uur.

Met testen voor toegang mogen uitgaansgelegenheden vanaf zaterdag de deuren openen en hoeven bezoekers als ze eenmaal binnen zijn zich niet te houden aan de coronamaatregelen. Bezoekers moeten allemaal een negatieve testuitslag laten zien.

Dat er veel animo is blijkt uit de drukte bij de testlocatie aan de Kennedylaan bij zwembad Den Hommel. De organisatie Ecocare lijkt de tijd verkeerd ingeschat te hebben waardoor er nu een enorme rij staat en mensen meer dan een uur moeten wachten.  Sommige mensen verlaten de rij, omdat het te lang duurt.

De gemeente Utrecht laat weten vanavond niet te gaan handhaven op de verplichte coronasluitingstijden voor horecazaken. Lees er hier meer over.