De St. Jan de Doperschool in Utrecht is dinsdagochtend ontruimd vanwege een gaslek in de Rijnhuizenlaan. Volgens de Veiligheidsregio Utrecht (VRU) ontstond de lekkage vermoedelijk tijdens het plaatsen van verkeersborden in de grond.
Rond 08.45 uur kwam de melding van het gaslek binnen. Omdat de lekkage zich op ongeveer één meter van de school bevond, moesten alle leerlingen en medewerkers het gebouw verlaten. In de apotheek naast de school moesten klanten tijdelijk binnen blijven totdat de situatie veilig was.
De brandweer trof een tijdelijke noodoplossing, waarna netbeheerder Stedin het probleem definitief heeft verholpen. Na zo’n 30 tot 45 minuten konden de kinderen van de St. Jan de Doperschool weer terug naar de klas.

Ken jij de verhalen achter Catharijne? Gerard Aaftink brengt een boek uit over het onderbelichte stadsdeel en is – in samenwerking met DUIC – een crowdfunding gestart om de productie van het boek te realiseren. Ben je nieuwsgierig naar de rijke geschiedenis van Catharijne en wil je een nieuw beeld van Utrecht? Steun dan de crowdfunding en reserveer ‘Catharijne op een kantelpunt’.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.