Afgelopen nacht, in de nacht van dinsdag op woensdag, is er in de vroege ochtend ingebroken in de fanshop van FC Utrecht. FC Utrecht laat weten dat hierbij diverse merchandise van de voetbalclub is buitgemaakt. De club vraagt iedereen die iets heeft gezien of gehoord, om contact op te nemen met de politie of de fanshop.
FC Utrecht meldt dat er woensdagochtend om 04.21 uur is ingebroken, en schrijft over meerdere daders. De voetbalclub heeft zich na de onaangename ontdekking direct gemeld bij de politie, die een ‘uitvoerig onderzoek’ is gestart.
Mensen die verdachte dingen hebben gezien in of rondom de Galgenwaard, of die zien dat FC Utrecht-merchandise onder verdachte omstandigheden wordt aangeboden, worden gevraagd contact op te nemen met de politie of de fanshop van FC Utrecht.
—
Update 16.10 uur: De fanshop van FC Utrecht laat aan DUIC weten dat de inbraak geen gevolgen heeft voor bestellingen van supporters, aangezien die vanuit een ander magazijn worden geregeld. Vanwege het lopende onderzoek wordt er inhoudelijk niet meer gedeeld over de inbraak en voor hoeveel geld er is buitgemaakt.
Gekoppelde berichten
FC Utrecht volgens Zuster M.H. Meijerink: ‘Natuurlijk fan van de FC’
Het viel veel mensen afgelopen zondag op: tussen de voetbalfans in de Galgenwaard zaten ook…
Ben ten Boden over FC Utrecht: ‘Van trots, naar teleurstelling’
Waren we afgelopen donderdag nog trots op FC Utrecht ondanks de nederlaag, na de wedstrijd…
Tam FC Utrecht speelt gelijk tegen SC Heerenveen
FC Utrecht is er voor de vierde wedstrijd op rij niet in geslaagd om te…
1 Reactie
ReagerenEen inbreker met een sublieme smaak wat spullen betreft.
Ik betaal voor mijn FC-shirts, polo’s, hoodies, je draagt iets met oprechte trots.
Inbreken mag niet, foei stoute boef!!