Inwoners van de Utrechtse buurt Sterrenwijk zijn voor een tweede keer in een week tijd opgeschrikt door een explosie in de Neptunusstraat. In de nacht van maandag op dinsdag kreeg de politie rond 03.30 uur een melding binnen. Een woning raakte beschadigd door een explosie.
Tweede explosie in week tijd in dezelfde Utrechtse straat, geen gewonden

Er zijn geen gewonden gevallen. Wat er precies is gebeurd, is niet bekend. Een kleine week geleden, in de nacht van woensdag 20 op donderdag 21 augustus, vond er rond 01.30 uur ook al een explosie plaats in de Neptunusstraat.
Bij die explosie vielen ook geen gewonden, maar raakte wel een woning beschadigd. De politie is hiervoor nog op zoek naar getuigen en eventuele camerabeelden. Of de twee explosies een verband hebben, wordt onderzocht door de politie.



