Werkspoorcafé De Leckere in Utrecht nu ook failliet, maar horecazaak blijft voorlopig open Werkspoorcafé De Leckere in Utrecht nu ook failliet, maar horecazaak blijft voorlopig open

Werkspoorcafé De Leckere in Utrecht nu ook failliet, maar horecazaak blijft voorlopig open

Werkspoorcafé De Leckere in Utrecht nu ook failliet, maar horecazaak blijft voorlopig open
Werkspoorcafé De Leckere
Het Werkspoorcafé De Leckere is nu formeel ook failliet verklaard, maar de horecazaak blijft voorlopig open. Eerder ging bierbrouwerij De Leckere al failliet. Er wordt gezocht naar een koper voor de brouwerij, het café of mogelijk allebei de ondernemingen tegelijk.

Het Werkspoorcafé De Leckere is nu formeel ook failliet verklaard, maar de horecazaak blijft voorlopig open. Eerder ging bierbrouwerij De Leckere al failliet. Er wordt gezocht naar een koper voor de brouwerij, het café of mogelijk allebei de ondernemingen tegelijk.

De Leckere vierde vorig jaar het 25-jarig jubileum. Hoewel er toen nog een feestelijke stemming heerste, moet de sfeer nu een stuk bedrukter zijn. Eerder deze maand ging de Utrechtse brouwerij failliet en nu is ook het café failliet verklaard.

De bierbrouwerij werd in 1997 opgericht. In 2018 verhuisde de brouwerij van De Meern naar het Werkspoorkwartier vanwege de groei van het bedrijf. Toen opende ook het café aldaar.

Sinds het faillissement van de brouwerij wordt er gekeken of er een partij is die de zaak wil overnemen. De brouwerij had ook een groot aandeel in Werkspoorcafé De Leckere dus het faillissement van het café komt niet helemaal als een verrassing.

De horecazaak blijft voorlopig wel open om een doorstart en overname te bespoedigen. Het café is van woensdag tot en met zaterdag te bezoeken van 15.00 tot 22.00 uur.

Gekoppelde berichten

5 Reacties

Reageren
  1. De Jong

    Het lag helaas ook wel erg uit de richting. Heb er wel meermaals een fijne avond gehad, maar snap dat het zo weggestopt lastig is om klanten te trekken.

  2. Peter van Zoest

    Het was niks, is niks en wordt niks met dat onaantrekkelijke Werkspoorkwartier.

  3. Chef Plongeur

    Heel mooie fijne plek. Hoop dat doorstart gaat lukken!

  4. Tanja

    Altijd jammer.
    Maarre…wilde ‘t Hoogt niet ook iets op dit fijne industrieterrein?

  5. John

    Helaas…

    Echt lekker bier, maar die bediening was altijd zo slecht! Vaak zo lang moeten wachten op pils dat we het zelf maar gingen halen bij de bar

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).