Het Werkspoorcafé De Leckere is nu formeel ook failliet verklaard, maar de horecazaak blijft voorlopig open. Eerder ging bierbrouwerij De Leckere al failliet. Er wordt gezocht naar een koper voor de brouwerij, het café of mogelijk allebei de ondernemingen tegelijk.
De Leckere vierde vorig jaar het 25-jarig jubileum. Hoewel er toen nog een feestelijke stemming heerste, moet de sfeer nu een stuk bedrukter zijn. Eerder deze maand ging de Utrechtse brouwerij failliet en nu is ook het café failliet verklaard.
De bierbrouwerij werd in 1997 opgericht. In 2018 verhuisde de brouwerij van De Meern naar het Werkspoorkwartier vanwege de groei van het bedrijf. Toen opende ook het café aldaar.
Sinds het faillissement van de brouwerij wordt er gekeken of er een partij is die de zaak wil overnemen. De brouwerij had ook een groot aandeel in Werkspoorcafé De Leckere dus het faillissement van het café komt niet helemaal als een verrassing.
De horecazaak blijft voorlopig wel open om een doorstart en overname te bespoedigen. Het café is van woensdag tot en met zaterdag te bezoeken van 15.00 tot 22.00 uur.
Gekoppelde berichten

Utrechtse bierbrouwerij De Leckere failliet verklaard
De Utrechtse bierbrouwerij De Leckere is woensdag door de rechtbank failliet verklaard. Waarom de brouwerij…

Utrecht volgens directeur van De Leckere Eric Odenwald: ‘Ik vind pils het meest speciale bier dat er is’
In de rubriek Utrecht volgens spreken we een bekende of onbekende Utrechter. Vaak met een actuele aanleiding…
5 Reacties
ReagerenHet lag helaas ook wel erg uit de richting. Heb er wel meermaals een fijne avond gehad, maar snap dat het zo weggestopt lastig is om klanten te trekken.
Het was niks, is niks en wordt niks met dat onaantrekkelijke Werkspoorkwartier.
Heel mooie fijne plek. Hoop dat doorstart gaat lukken!
Altijd jammer.
Maarre…wilde ‘t Hoogt niet ook iets op dit fijne industrieterrein?
Helaas…
Echt lekker bier, maar die bediening was altijd zo slecht! Vaak zo lang moeten wachten op pils dat we het zelf maar gingen halen bij de bar