FC Utrecht heeft bekendgemaakt dat Mark van der Maarel de tweekoppige directie van FC Utrecht gaat assisteren in haar werkzaamheden. Na het vertrek van Algemeen Directeur Thijs van Es bleven de twee overgebleven directieleden, Edo Keuning en Jordy Zuidam, achter als tweekoppige directie. Mark van der Maarel moet hen dus gaan assisteren in de dagelijkse werkzaamheden. Niek Amelink is bovendien aangesteld als titulair Commercieel Directeur.
Recentelijk werd Edo Keuning aangesteld als Algemeen Directeur na het vertrek van Thijs van Es, waarbij Technisch Directeur Jordy Zuidam zijn functie behield. FC Utrecht laat nu weten dat clubicoon Mark van der Maarel is aangesteld om Edo Keuning en Jordy Zuidam te helpen ‘in dagelijkse werkzaamheden, strategische projecten en het versterken van de topsportcultuur binnen de club’.
Voor Van der Maarel betekent dit weer een stap hogerop binnen de club, nadat hij in de zomer van 2024 zijn voetbalschoenen aan de wilgen hing. Na zijn voetbalpensioen is hij al bij diverse projecten binnen de club betrokken geweest. Van der Maarel is op Leo van Veen (427) en Jean-Paul de Jong (405) na, de speler met de meeste wedstrijden voor FC Utrecht: 397 in totaal.
Commercieel Directeur
Mark van der Maarel gaat in zijn nieuwe functie bovendien nauw samenwerken met Niek Amelink als het gaat om commerciële activiteiten. Amelink is door de tweekoppige directie benoemd tot ‘titulair’ Commercieel Directeur, wat betekent dat hij wel de taken en bevoegdheden heeft om deze functie uit te oefenen, maar geen officieel bestuurslid is en dus niet bevoegd is om de club wettelijk te vertegenwoordigen. Amelink werkt al negen jaar bij FC Utrecht en heeft hierin verschillende commerciële functies uitgeoefend. In zijn nieuwe rol zal hij rechtstreeks aan Edo Keuning rapporteren.

Ken jij de verhalen achter Catharijne? Gerard Aaftink brengt een boek uit over het onderbelichte stadsdeel en is – in samenwerking met DUIC – een crowdfunding gestart om de productie van het boek te realiseren. Ben je nieuwsgierig naar de rijke geschiedenis van Catharijne en wil je een nieuw beeld van Utrecht? Steun dan de crowdfunding en reserveer ‘Catharijne op een kantelpunt’.
Gekoppelde berichten
Europese thuiswedstrijden van FC Utrecht uitverkocht; ook data van verkoop uitwedstrijden bekend
FC Utrecht heeft alle beschikbare passe-partouts weten te verkopen. De vraag naar deze tickets, die…
Nieuwe directiestructuur bij FC Utrecht na vertrek algemeen directeur
FC Utrecht maakt bekend dat huidig Financieel en Operationeel Directeur Edo Keuning de taken van…
Algemeen directeur Thijs van Es stopt eind 2025 bij FC Utrecht: ‘Zijn vertrek raakt ons’
Thijs van Es heeft vandaag aangekondigd dat hij eind 2025 afscheid neemt als algemeen directeur…
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.