De politie heeft op zondag 17 augustus een man aangehouden die verdacht wordt van het schieten op een 21-jarige man uit Utrecht op donderdag 24 juli.
Donderdag 24 juli vond er een schietincident plaats aan de Lamadreef. Rond 23.30 uur kreeg de politie een melding binnen dat er knallen waren gehoord. Agenten gingen naar de plek toe en troffen het slachtoffer, een 21-jarige man uit Utrecht, aan op de Paranadreef. Het incident vond plaats op een parkeerplaats aan de Lamadreef.
Slachtoffer gewond
Het slachtoffer was gewond geraakt en moest naar het ziekenhuis. Na korte tijd werd hij daaruit ontslagen. De politie kreeg de verdachte, een 25 jarige man uit Utrecht, in het vizier, maar zijn verblijfplaats bleef onbekend. Zondag 17 augustus meldde de man zichzelf aan het politiebureau, omdat hij wist dat de politie hem zocht.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.