Onderzoekscommissie vraagt mening over subsidies gemeente | De Utrechtse Internet Courant Onderzoekscommissie vraagt mening over subsidies gemeente | De Utrechtse Internet Courant

Onderzoekscommissie vraagt mening over subsidies gemeente

Onderzoekscommissie vraagt mening over subsidies gemeente

De Onderzoekscommissie Subsidies van de gemeenteraad nodigt inwoners en vertegenwoordigers van organisaties in Utrecht uit om hun mening te geven over gemeentelijke subsidies en het subsidiebeleid. Mensen kunnen hun mening geven als ontvanger van een subsidie, maar men kan dit ook doen op basis van andere ervaringen met gemeentelijke subsidies.

Utrecht geeft jaarlijks rond de 147 miljoen euro aan subsidies aan instellingen, organisaties, bedrijven, bewonersgroepen en burgerinitiatieven. De gemeenteraad heeft een onderzoekscommissie ingesteld die onderzoekt hoe de toekenning, het proces en de controle bij subsidies zijn geregeld. De commissie is ingesteld naar aanleiding van een motie, ingediend na het debat over de subsidie aan de Stichting Jongeren in Aktie in de raadsvergadering van 13 september 2011. De raad hecht groot belang aan de betrokkenheid van de inwoners van Utrecht. De raad nodigt hen dan ook uit, om hun mening te geven over het huidige subsidiebeleid. Dit kan tot 15 januari 2012. Bijdragen worden vertrouwelijk behandeld. Een bijdrage leveren kan ook anoniem. Er zijn verschillende manieren om een ervaring of verhaal te delen met de Onderzoekscommissie.

Morgen zijn enkele leden van de Onderzoekscommissie aanwezig bij de raadsinformatieavond in het stadhuis. Mensen die een bijdrage aan het onderzoek willen doen kunnen zonder aanmelding vooraf hun verhaal persoonlijk en in vertrouwen vertellen. Dit kan tussen 19.30 – 21.00 uur.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).