Kinderelfstedentocht in Máximapark | De Utrechtse Internet Courant Kinderelfstedentocht in Máximapark | De Utrechtse Internet Courant

Kinderelfstedentocht in Máximapark

Kinderelfstedentocht in Máximapark

Waar het er nog om hangt of dé Elfstedentocht ook echt zal plaatsvinden kondigde LeidscheRijnCentraal.nl gisteren aan dat de eerste kinderelfstedentocht in het Máximapark gegarandeerd wordt gereden. Aanstaande zaterdag zal de sportieve schaatstocht voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar plaatsvinden op de schaatsbaan op de Vikingrijn. Koek en zopie wordt verzorgd en er zijn zelfs elf heuse stempelposten.

‘It giet oan!’ is ook in Leidsche Rijn de meest gehoorde kreet op dit moment. Gisteren maakten de ijsmeesters van het Máximapark dan ook bekend dat de eerste kinderelfstedentocht doorgang zal vinden. Op zaterdag 11 februari wordt van 11.00 tot 16.00 elk half uur gestart vanaf parkrestaurant Anfora, samen met Lint-Wurmpie, De Bosspeeltuin, Athletic Point en Vrienden van Máximapark initiatiefnemer van deze schaatstocht voor kinderen. Deelname is alleen mogelijk onder begeleiding van één ouder en is geheel op eigen risico. De organisatie raadt kinderen aan een helm te dragen. Vanzelfsprekend staat er een koek en zopie tent en zijn er langs de route elf stempelposten ingericht waar kinderen hun stempelkaart vol moeten zien te krijgen.

Deelname aan het schaatsevenement kost 2 euro. Aan deelnemers wordt gevraagd zoveel mogelijk op de fiets te komen. Wie toch met de auto komt kan het beste parkeren op de parkeerplaats aan de Utrechtseweg 4.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).