De Streekmarkt vanaf april terug in de Twijnstraat | De Utrechtse Internet Courant De Streekmarkt vanaf april terug in de Twijnstraat | De Utrechtse Internet Courant

De Streekmarkt vanaf april terug in de Twijnstraat

De Streekmarkt vanaf april terug in de Twijnstraat

Liefhebbers van kwaliteitsproducten die zich hebben afgevraagd wanneer de Streekmarkt weer terug zou keren in de Twijnstraat hebben antwoord op hun vraag. Vanaf zondag 1 april zal er elke 1e zondag van de maanden april, mei, juni, september en december een streekmarkt in hartje centrum van Utrecht zijn. Voorlopig is er dus voor 5 edities een vergunning afgegeven voor deze markt vol met eerlijke en heerlijke producten.

Met een ruim aanbod aan kramen van lokale- en streekmarktondernemers was er weer van alles te zien en te proeven op deze ‘rue culinair’ van Utrecht. Samen met de Winkeliersvereniging Twijnstraat organiseert De Streekmarkt deze koopzondagen. De sfeervolle Twijnstraat in Utrecht Centrum is regelmatig het decor van dit smaakfestijn en daarmee een gezellig gezinsuitstapje. De Twijnstraat is de oudste winkelstraat van Utrecht en onderscheidt zich door de aanwezigheid van vele leuke, lekkere en verrassende winkels waar Utrechters uit de hele stad speciaal op af komen. Het concept van de Streekmarkt is gebaseerd op de overdekte markten die elders in Europa zo gewoon zijn en die iedereen op vakantie graag bezoekt, maar thuis nergens kan vinden. De organisatoren willen laten zien dat er meer is dan wat de supermarkt te bieden heeft en dat het de moeite waard is een straatje om te rijden.

Voorheen werd de markt gehouden in de Zijdebalenhal, maar daar kan de organisatie niet meer terecht. Sinds oktober dit jaar is daarom de Twijnstraat de ‘rue culinair’ van Utrecht en wijde omtrek. Voor de komende edities van De Streekmarkt kunnen kleine fabrikanten of liefhebbers van ambachtelijke etenswaren zich vanaf nu inschrijven.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).