Doorbraak Panama: media berichten over vondst menselijke resten | De Utrechtse Internet Courant Doorbraak Panama: media berichten over vondst menselijke resten | De Utrechtse Internet Courant

Doorbraak Panama: media berichten over vondst menselijke resten

Doorbraak Panama: media berichten over vondst menselijke resten

Er is waarschijnlijk een belangrijke nieuwe vondst gedaan in de zoektocht naar de vermiste Kris Kremers en Lisanne Froon in Panama. Dat melden de Panamese media. Om 22 uur (Nederlandse tijd) vanavond komt er een persconferentie op de Nederlandse televisie.

RTL Nieuws-verslaggeefster Britta Sanders, die ter plaatse is in het Zuid-Amerikaanse land, zegt dat ze van een betrouwbare bron heeft vernomen dat in de jungle van Alto Romero twee schoenen zijn gevonden met menselijke resten erin. De familie zou daarover inmiddels zijn ingelicht.

Volgens RTV-Utrecht liet Sanders dit weten via een Twitter-bericht. “Normaal gesproken zou ik dit met één (betrouwbare) bron niet melden, ware het niet dat de ouders inmiddels zijn ingelicht,” aldus Sanders.

Vanavond om 22 uur is de persconferentie.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).