Afgelopen weekend vond de prijsuitreiking plaats van de meter Utrechtse Vockingworst. Deze werd verloot onder de 300 lezers die hebben meegedaan aan het tevredenheidsonderzoek voor DUIC. De één meter Vocking lekkere worst is gewonnen door Arne van den Broek uit Utrecht.
Het tevredenheidsonderzoek wees uit dat veel van onze lezers ook daadwerkelijk tevreden zijn, maar er waren toch ook punten van kritiek. Zo vond één van de deelnemers bijvoorbeeld, dat er te weinig aandacht wordt gegeven aan Utrecht als studentenstad. Ook werd ons een iets sprankelender schrijfstijl geadviseerd en vond een deelnemer dat het wel wat innovatiever en creatiever mocht allemaal. En hoewel we zo lokaal zijn als maar kan was er ook de tip om meer lokaal nieuws en op Utrecht gerichte columns te brengen.
We doen ons best om alle punten van kritiek en adviezen ook daadwerkelijk een plek te geven in onze formule. Maar tegelijkertijd is het nou juist die formule die door veel lezers als prettig wordt ervaren. Ga zo door was dan ook een veel gelezen reactie. Hoe het ook zij, de redactie van DUIC dankt iedereen die door haar/zijn deelname de moeite heeft genomen om ons op weg te helpen een nog betere nieuwsvoorziening te worden voor Utrechters.
1 Reactie
ReagerenIk heb ook mee gedaan, helaas niet zo’n meter worst gewonnen. Misschien de volgende keer?