Gisteren heeft er een frontale aanrijding plaatsgevonden in Utrecht tussen twee fietsers. Beiden raakten gewond en moesten naar het ziekenhuis.
Een 61-jarige man fietste op de Herenweg in de richting van de Oudenoord. Op dat moment fietste in tegengestelde richting een 41-jarige man. Plotseling moest de 41-jarige man uitwijken voor een bestelbusje dat voor hem, vanuit een parkeervak, de weg op reed. Hierdoor moest de fietser de bestelbus aan de linkerzijde passeren. Op dat moment kwam de 61-jarige Utrechter aanfietsen en de twee botsten frontaal tegen elkaar. Beide Utrechters kwamen ten val.
Het 61-jarige slachtoffer raakte even buiten bewustzijn en had letsel aan zijn hoofd en gezicht. Hij werd per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. De 41-jarige Utrechter raakte gewond aan zijn gezicht er werd ook overgebracht naar het ziekenhuis.
6 Reacties
ReagerenVerschrikkelijk nieuws. Ik zag laatst een kind dat struikelde en zeker een schaafwond had, niks over gelezen op DUIC
Ik stel voor dat de fietshelm voor 60+ers verplicht wordt.
Ik stel voor dat chauffeurs van auto’s of busjes, in dit geval van dit busje, beter in hun spiegels kijken en de achteropkomende fietser voorrang geven ipv te denken dat die dan maar even moet stoppen o.i.d.
ik moet hier even van bijkomen
Zeker weer zo’n 60+’er die op een electrische fiets veels te hard heeft gereden. Die apparaten gaan veels te snel voor het reactievermogen van die leeftijdscategorie.
Zat hier te hikken van het lachen om de reacties van Ampelboom en Van Schijndel. Dat was ook mijn eerste reactie: waar hebben we het over? (Op de Middellandse Zee is het momenteel een tandje erger.) Maar je schrikt je rot als het jezelf overkomt. Je kan dagen van de kaart zijn, zeker als je van de seniorensector bent.