Máxima slaat eerste Week van het geld’-munt in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant Máxima slaat eerste Week van het geld’-munt in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant

Máxima slaat eerste Week van het geld’-munt in Utrecht

Máxima slaat eerste Week van het geld’-munt in Utrecht

Prinses Máxima heeft gistermiddag de eerste ‘Week van het geld’-munt geslagen bij de Koninklijke Nederlandse Munt in Utrecht. Tijdens de week van het geld wordt aandacht gevraagd voor geldonderwijs voor kinderen.

De vormgeving van de munt is het resultaat van een ontwerpwedstrijd onder basisscholen in Nederland. De Prinses sprak tijdens haar bezoek in Utrecht met de maker van het winnende ontwerp en klasgenoten. De munt is geen wettig betaalmiddel. Prinses Máxima verricht de eerste slag in haar hoedanigheid als erevoorzitter van Platform Wijzer in geldzaken. In deze functie vraagt zij aandacht voor financiële educatie en verstandig omgaan met geld. Wijzer in geldzaken is een initiatief van het ministerie van Financiën en vertegenwoordigt ruim 40 organisaties.

Afgelopen week organiseerde Wijzer in geldzaken opnieuw de Week van het geld. Tijdens de Week van het geld organiseren ruim 30 organisaties en partners van Wijzer in geldzaken aansprekende activiteiten om kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar te leren omgaan met geld.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).