‘Tussen Lab & Leven’ trapt af in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant ‘Tussen Lab & Leven’ trapt af in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant

‘Tussen Lab & Leven’ trapt af in Utrecht

‘Tussen Lab & Leven’ trapt af in Utrecht

De Hartstichting en De Hart&Vaatgroep staan op donderdagmiddag 27 oktober 2011 met een megagroot hart – van 8 meter breed en 6 meter hoog – op het Domplein in Utrecht. Het publiek kan via dit hart voorlichting krijgen over de werking van het hart, verschillende hart- en vaatziekten en de behandeling daarvan .

Aanleiding is de aftrap van ‘Tussen Lab & Leven’, een serie van tenminste 5 publieksdagen over wetenschappelijk onderzoek naar hart- en vaatziekten. Tijdens deze publieksdagen kan men op een toegankelijke en unieke manier kennis maken met wetenschappers en hun werk. ‘Tussen Lab & Leven’ vindt plaats van november 2011 t/m maart 2012 in verschillende universitair medische centra. De kick-off is dus in Utrecht.

Tijdens het evenement kunnen bezoekers een kijkje nemen in het mega grote hart. Maar ook kunnen zij kennis opdoen over hartkleppen, hartritmestoornissen of een ander thema, tijdens een publiekslezing. Er wordt een rondleiding gegeven door het laboratorium van een universitair medisch centrum waar men onderzoekers kan ontmoeten. Ook kunnen bezoekers gezond leren koken en écht leren ontspannen met Thai Chi of Mindfullness.

’Tussen Lab & Leven’ is een initiatief van de Hartstichting en De Hart&Vaatgroep in samenwerking met verschillende universitair medische centra. Het evenement reist vanaf Utrecht ook nog door naar Maastricht, Leiden, Nijmegen, Rotterdam en Groningen.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).