Utrecht: Te veel, te leuk voor één weekend! | De Utrechtse Internet Courant Utrecht: Te veel, te leuk voor één weekend! | De Utrechtse Internet Courant

Utrecht: Te veel, te leuk voor één weekend!

Utrecht: Te veel, te leuk voor één weekend!

Het afgelopen weekend was er weer zat te beleven in Utrecht.Zo was het onder andere Stadsdag én Dag van de Bouw op zaterdag en Dag van het Park én Culturele Zondag op zondag. Er waren zelfs zoveel evenementen en activiteiten dat het welhaast onmogelijk was voor Utrechters en bezoekers van de stad om te kiezen. Ook de redactie van DUIC had daarmee te maken. Gelukkig bracht Twitter uitkomst, want daar plaatste menigeen één of meerdere foto’s van de activiteit of het  evenement waaraan zij of hij deelnam. Niet in de laatste plaats waren het onze gemeenteraadsleden en wethouders die anderen via Twitter volop lieten meegenieten van hun belevenissen. Wij zijn zo vrij u hieronder een selectie van die foto’s aan te bieden, met dank aan de fotografen. Klik op de foto en hij wordt vergroot weergegeven.

2 Reacties

Reageren
  1. Joris

    En het was Culturele Zondag!

  2. Mariella

    En ik had mijn column eraan willen wijden, aan die keuzestress 😉 Nu ga ik toch maar iets anders bedenken!

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).