Muziek Utrechtse band in populairste voetbalgame ter wereld | De Utrechtse Internet Courant Muziek Utrechtse band in populairste voetbalgame ter wereld | De Utrechtse Internet Courant

Muziek Utrechtse band in populairste voetbalgame ter wereld

Muziek Utrechtse band in populairste voetbalgame ter wereld

In navolging van eerder bijvoorbeeld Blur, Radiohead, Kings Of Leon en Muse, is binnenkort ook de Utrechtse band The Medics te horen in de populairste voetbalgame ter wereld. Hun eerste single City is opgenomen in FIFA 12, de nieuwste editie van het spel waarbij niet alleen het voetbalplezier, maar ook de soundtrack een belangrijk onderdeel van de game is.

“Het eerste voetbalspel dat ik kocht, was FIFA 96”, vertelt gitarist Ricardo Jupijn van The Medics. “Ik speel het dus al sinds mijn zevende en sindsdien kijk ik elk jaar weer uit naar de nieuwste release. Helemaal te gek en tamelijk bizar om nu zelf in het spel te zitten. Elke FIFA-speler kan die nummers uit het spel van voor naar achteren dromen.”

The Medics werd door de single City eerder al verkozen tot Serious Talent bij Radio 3FM. Daarnaast trad de band op in De Wereld Draait Door. Debuutalbum Dance Into The Dark, waarop City staat, kwam 29 augustus uit. Komende vrijdag is de officiële albumpresentatie in Tivoli De HellingFIFA 12 wordt 29 september wereldwijd uitgebracht.

Bekijk hieronder de videoclip van City:

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).