Tegenvallend succes voor Multiformulerestaurant ‘The Food Spot’ | De Utrechtse Internet Courant Tegenvallend succes voor Multiformulerestaurant ‘The Food Spot’ | De Utrechtse Internet Courant

Tegenvallend succes voor Multiformulerestaurant ‘The Food Spot’

Tegenvallend succes voor Multiformulerestaurant ‘The Food Spot’

Het vernieuwende concept van ‘The Food Spot’ langs de A2 bij Utrecht lijkt niet aan te slaan bij het grote publiek. Dat blijkt uit een bericht op outofhome-shop.nl. Door tal van oorzaken blijft de potentie van het twee jaar geleden geopende multiformulerestaurant onbenut. ‘The Food Shop’ huisvest naast bekende formules als New York Pizza, Family, Freshley ice & juice en Wok to go ook drie nieuwe concepten: Restaurant Vandaag, Steakz en Takumi. Slechte zichtbaarheid en gebrekkige marketing lijken de voornaamste oorzaak van het tegenvallende succes.  

Medio 2010 opende ‘The Food Spot’ langs de A2, een initiatief van projectontwikkelaar A2 Wetering Noord BV en samenwerking tussen de twee horecaondernemers Y. Kuan en S.P. Hu. Op een oppervlakte van4.500 m2, verspreid over drie verdiepingen zijn zes formulerestaurants te vinden. Het vernieuwende concept lijkt echter niet aan te slaan. Woordvoerders van diverse formules doen tegenover outofhome-shops.nl hun beklag over de in hun ogen gebrekkige zichtbaarheid en vindbaarheid. Naar blijkt trekken ondernemers en A2 Wetering Noord, de verhuurder van de restaurantruimtes, onvoldoende met elkaar op. Zo zou met een gerichte en gezamenlijke marketingaanpak ‘The Food Spot’ beter op de kaart moeten worden gezet. Een andere veelgehoorde klacht is de zichtbaarheid. Het gebouw ligt achter de geluidsmuur van de A2 en blijft zo aan het zicht van het passerende autoverkeer onttrokken. Dagelijks passeren daar zo’n 200.000 auto’s. ‘Hoogbouwsigning’ zou daarvoor de oplossing moeten zijn. Ook de gebrekkige bebording vanaf de afslag Maarssen stoort ondernemers. Het blijkt voor velen een hele klus om ‘The Food Spot’ vanaf de afslag te vinden. 

Ook met het verderop langs de A2 gelegen The Wall gaat het al langere tijd niet goed. Het winkelcentrum is nu ruim 2,5 jaar open, maar de verkopen blijven achter bij de verwachtingen. Met de vertraging van de bouw van Leidsche Rijn Centrum lijkt er voor zowel ‘The Food Spot’ als ‘The Wall’ niet snel verbetering te verwachten.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).