Jan Mulder is klaar met de samenstelling van zijn Nacht. Op zaterdag 11 juni is Vredenburg Leidsche Rijn het toneel van een bont gezelschap artiesten en ensembles tijdens de Nacht van Jan Mulder.
De oud-voetballer kreeg carte blanche voor de samenstelling van het programma van de tweede editie van ‘De Nacht’. Carice van Houten, de gast van de eerste editie, interviewt de columnist over zijn muzikale passies en de liefde, volgens Mulder de rode draad in zijn programma.
Naast het Groot Omroepkoor en het Radio Filharmonisch Orkest, zullen ook de zangeressen Lilian Hak, Karlijn Sileghem, Nele Bauwens en Tine Embrechts optreden. De Vlaamse performer-kunstenaar Kamagurka verdedigt de stelling dat Vlaamse muziek beter is dan Nederlandse, terwijl pianist Guus Janssen zijn mix van klassiek, jazz en geïmproviseerde muziek ten gehore brengt. De piepjonge bluesrockband DeWolff uit Limburg, sluit de Nacht van Jan Mulder af.
De Nacht van… is een idee van Vredenburg. Het is ergens vergelijkbaar met het VPRO-programma Zomergasten, want gaat verder dan een normaal interview. De Nacht van Jan Mulder begint om 20.00 uur en gaat door tot in de kleine uurtjes. Tickets à 36 euro zijn verkrijgbaar via de website van Vredenburg.
1 Reactie
ReagerenBeste Jan Mulder,
Wij wonen op Schiermonnikoog en maken ons druk over heel andere zaken. U bent bekend op ons eiland en wij zoeken Bobo’s en andere bekende Nederlanders, dus u bent er een van.
Er komen ws. windmolens op de Noordzee en een groep eilanders verzetten zich daartegen.
Willen graag uw e-mailadres hebben zodat we tzt. een mail kunnen sturen wat ons plan is en wat we van u verwachten.
Alvast hartelijke dank M. van Boven