Tientallen wielerfans met campers wachten al langs het parcours in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant Tientallen wielerfans met campers wachten al langs het parcours in Utrecht | De Utrechtse Internet Courant

Tientallen wielerfans met campers wachten al langs het parcours in Utrecht

Tientallen wielerfans met campers wachten al langs het parcours in Utrecht
Ondanks dat er bij Down Under een speciale camping voor de Tour de France is gerealiseerd, verkiezen de echte Tourfanaten een plaatsje direct aan de route. Langs de Koningin Wilheminalaan staan al tientallen campers met fans te wachten op de wielrenners.

Ondanks dat er bij Down Under een speciale camping voor de Tour de France is gerealiseerd, verkiezen de echte Tourfanaten een plaatsje direct aan de route. Langs de Koningin Wilheminalaan staan al tientallen campers met fans te wachten op de wielrenners.

De Koningin Wilhelminalaan, vlak aan de rotonde met de Europalaan, is een populaire standplaats voor campers in de stad. De renners zullen hier zaterdag twee maal langskomen. De voornamelijk Franse, maar ook een enkele Belgische Tourfanaat, staat hier –weliswaar zonder stroompunt- maar geheel gratis met de camper in de berm, in de luwte van de schaduw.

Claude en Monique Binigeur uit Chandai (Frankrijk), hun dwerghondje en twee boxers zijn vanmorgen aangekomen op de Koningin Wilhelminalaan. Ze staan vooraan in de lange rij van campers, want ze waren de eersten die arriveerden. De twee boxers liggen onder de camper in de schaduw. “We kwamen als eerste aan, dus hebben we de ideale plaats!” vertelt Claude trots. “We reizen ieder jaar mee, tot de finish in Parijs, daarna rijden we door naar huis.”

De Franse hoofdstad is voor Gerard en Lolette Lucon uit Flers (Frankrijk) te ver. “Wij reizen met de renners mee tot aan Normandië. Dan zijn we thuis, dus de rest van de Tour de France kijken we op televisie.”

Danielle en Gerard Macquet komen speciaal voor Alberto Contador uit Soignies (België). “We zijn grote fans en we hopen dat hij ‘de derde’ wint.” Danielle duidt op de overwinning van de Tour de France, nadat Contador eerder de Giro d’Italia (Italiä, 2015) en La Vuelta (Spanje, 2014) won. “Waarschijnlijk reizen we niet verder dan Charleroi, maar we zien het allemaal wel. Zo lang het leuk is en het weer mee zit, gaan we met de tour mee!”

DSC_7576 DSC_7578 DSC_7586 DSC_7591 DSC_7588

1 Reactie

Reageren
  1. Andreas

    Woensdagochtend zag ik de eerste twee campers al inderdaad staan.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).