Blaudzun slotact tijdens festival deBeschaving: “Ik heb geen hekel aan m’n haters, ik had alleen gehoopt dat ze wat gevatter zouden zijn” | De Utrechtse Internet Courant Blaudzun slotact tijdens festival deBeschaving: “Ik heb geen hekel aan m’n haters, ik had alleen gehoopt dat ze wat gevatter zouden zijn” | De Utrechtse Internet Courant

Blaudzun slotact tijdens festival deBeschaving: “Ik heb geen hekel aan m’n haters, ik had alleen gehoopt dat ze wat gevatter zouden zijn”

Blaudzun slotact tijdens festival deBeschaving: “Ik heb geen hekel aan m’n haters, ik had alleen gehoopt dat ze wat gevatter zouden zijn”
Blaudzun: ‘Ik heb de luxe dat ik geen compromissen hoef te sluiten’ (Foto Andreas Terlaak)

Blaudzun (39) sluit deze zomer het Utrechtse festival deBeschaving af. Tosca Sell vanTrajectum sprak de Amersfoortse singer-songwriter over zijn opvallende uiterlijk, z’n liefde voor muziek en z’n doorbraak in Duitsland. 

Blaudzun is bezig met de promotie van z’n derde album Promises of No Man’s Land, dat niet alleen in Nederland, maar ook in Italië, Scandinavië, Afrika en Duitsland uitkomt. Daarom is hij veel bij onze oosterburen voor interviews en optredens. ‘Voor m’n mondeling Duits op school had ik ooit een 9, maar toen ik vorige maand interviews in het Duits moest doen, ontdekte ik dat die taal ver is weggezakt. Ik spreek het nu heel slecht, vooral als het inhoudelijk wordt. Ik vind het een dorstige taal, ik wil ervan drinken’, vertelt Johannes ‘Blaudzun’ Sigmond in Kafe België op de Oudegracht, waar hij geen bier drinkt, maar dubbele espresso’s. We praten Nederlands, vandaar.

Hoe dit wonderlijke gesprek verder gaat is te lezen bij Trajectum

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).