De Engelse band Dragonforce komt naar op Utrecht. Op 4 februari staat de zogenoemde powermetalband op de planken van TivoliVredenburg.
Vooral het nummer Through The Fire And Flames is bekend bij het grote publiek. De videoclip is op YouTube maar liefst 105 miljoen keer bekeken.
Het geluid van Dragonforce wordt volgens TivoliVredenburg vooral bepaald door de lange en razendsnelle solo’s van gitaristen Herman Li en Sam Totman.
“Met een even rappe drummer als geheime wapen, de krachtige hoge uithalen van frontman Marc Hudson en het ene epische refrein na het andere is elk nummer van Dragonforce raak”, aldus het poppodium.
Nederlands tintje
Op 27 september verschijnt het achtste album van de Engelse band. De plaat heet Extreme Power en er zit een Nederlands tintje aan want alle keyboardpartijen zijn ingespeeld door de toetsenist van de Nederlandse band Epica.
geen Reacties
ReagerenEr zijn nog geen reacties geplaatst.