TivoliVredenburg is opgeleverd: Utrecht zet iets moois op de kaart | De Utrechtse Internet Courant TivoliVredenburg is opgeleverd: Utrecht zet iets moois op de kaart | De Utrechtse Internet Courant

TivoliVredenburg is opgeleverd: Utrecht zet iets moois op de kaart

TivoliVredenburg is opgeleverd: Utrecht zet iets moois op de kaart

Vandaag werd TivoliVredenburg opgeleverd. De bouw is dus officieel klaar, natuurlijk moet er nog genoeg gebeuren. Maar het is duidelijk dat Utrecht straks iets moois op de kaart zet. Wij namen vandaag een kijkje en verheugen ons op het eerste concert. Kijk even mee.

Er zijn vijf concertzalen, een zaal voor symfonische muziek met een capaciteit van 1700 bezoekers, een kamermuziekzaal voor 500 bezoekers, een popzaal voor 2000 bezoekers, een cross-over zaal voor 550 bezoekers en ook nog een jazz-zaal voor 300 bezoekers.

Naast zalen voor muziekliefhebbers komen er ook vergader- en congresfaciliteiten, een grand café en een jazzcafe. De centrale ingang komt aan de kant van het Smakkelaarsveld. De bedoeling is dat er jaarlijks zo’n 800 activiteiten plaatsvinden op het gebied van muziek.

 

TivoliVredenburg 01

TivoliVredenburg 02

TivoliVredenburg 03

TivoliVredenburg 04

TivoliVredenburg 05

TivoliVredenburg 06

TivoliVredenburg 07

TivoliVredenburg 08

TivoliVredenburg 09

TivoliVredenburg 10

TivoliVredenburg 11

TivoliVredenburg 12

TivoliVredenburg 13

TivoliVredenburg 14

4 Reacties

Reageren
  1. MichielK

    Werkelijk prachtig. Kan niet wachten om er de eerste culturele zondag in januari zelf een kijkje te gaan nemen. En met die nieuwe pop-zaal krijgen we ook eindelijk weer wat grotere optredens naar Utrecht.

  2. Rob van Doesburg

    Ook ik heb al een plekje bij de rondleiding in januari besteld en kaarten voor Pat Metheny want ik ben erg benieuwd hoe dit multi-functionele concerthuis zich werkelijk gaat houden met alle zalen in gebruik. Laten we één ding afspreken: het was en is Muziekcentrum Vredenburg. Het Tivoli is aan de Oude Gracht en trekt in bij het Muziekcentrum Vredenburg. Of moet het anders niet TivoliSjuVredenburg heten?

  3. Utrechtse vogel

    Wanneer gaat het open?

  4. ACTK

    Prachtig! Het smoel wat aan de buitenkant mist zit van binnen blijkbaar. Dan moeten we maar veel binnen zien te zijn. Ook ik zie uit naar de rondleiding…

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).