Mascotte EYOF bekend, nu nog een naam | De Utrechtse Internet Courant Mascotte EYOF bekend, nu nog een naam | De Utrechtse Internet Courant

Mascotte EYOF bekend, nu nog een naam

Mascotte EYOF bekend, nu nog een naam

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Utrecht, maakte de organisatie van het European Youth Olympic Festival (EYOF) de mascotte van het evenement bekend. Een grote hand die de slogan ‘high-five’ illustreert is het geworden. De naam mogen de mensen zelf bepalen.

Pieter van den Hoogenband vertelde tijdens de receptie wat er in juli allemaal gaat gebeuren in Utrecht en wat de EYOF voor hem betekend hebben. “Ik zie de EYOF van 1993 altijd als mijn vijfde Olympische Spelen. Ik won daar twee keer goud en één keer zilver.”

De tweevoudig Olympisch kampioen vergelijkt de EYOF met de wereldkampioenschappen voetbal onder 20 jaar, die in 2005 onder andere in Utrecht gehouden werden. “Ik hoop dat hier nieuwe kampioenen opstaan a la Messi in Utrecht.”

Mascotte

De mascotte die door Mariejem Tordjo is ontworpen zoekt nog een naam. Suggesties doen kan hier. Bekijk de glorieuze binnenkomst van de mascotte in de zaal.

geen Reacties

Reageren

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Lees voor u reageert onze algemene voorwaarden. Alle reacties worden vooraf gemodereerd. Uw IP adres is geregistreerd (wordt niet gepubliceerd).